KURUMSAL

1956 yılında ticari faaliyetine başlayan firmamız,1982 yılında Kimya sektörüne adım atmıştır.

İlmor Kimya;
Tekstil, Deterjan & Su, Kozmetik, Gıda, Emülsiyon Polimerizasyonu, Medikal ve Endüstriyel Kimyasallar sektörlerine yönelik ürünlerin ithalat, üretim ve satışını yapmaktadır.

Çorlu -Tekirdağ / Kıraç -İstanbul / Sarayköy -Denizli  ‘de toplam  12 000 m² kapalı alana sahip depolarımız  ,500 ton kapasiteli dökme dolum tanklarımız ve yüksek donanımlı kalite kontrol laboratuvarımız ile tüm müşterilerimize profesyonel hizmet vermek birincil amacımızdır.

Kendi alanlarında eğitimli ve deneyimli personelimiz sayesinde dünya çapında önde  gelen ve kalitesini kanıtlamış birçok kimyasal hammadde üreticisinin mümessilliği ve distribütörlüğü başarı ile yürütülmektedir.

Profesyonel satış ve teknik ekibimiz ile merkez ofisimiz Ayazağa’da, Depo personelimiz ile Kıraç -Hadımköy ‘de ve Uluslararası kalitede üretim yaptığımız Denizli tesisimizde müşterilerimize önce kalite ve güvenilir hizmet anlayışı ile yardımcı olmaktayız.

İlmor yakın tarihte aldığı Sürdürülebilirlik Değerlendirme (Sustainability Rating) ödülüyle, dünyanın en güvenilir ve işletmelere yönelik sürdürülebilirlik değerlendirmesi sağlayıcısı EcoVadis’in Bronz Takdir Madalyasına (EcoVadis Bronze Recognition Medal) layık görüldü.

Bronz Madalya, global olarak değerlendirmeye tabi tutulan şirketler arasında sürdürülebilirlik performansı bakımından ilk yüzde ellilik dilimi kapsamaktadır .

Ana ilkemiz müşteri memnuniyeti, kalite ve hızlı hizmettir.

İLMOR, Kimya sektöründeki çalışmalarına, ‘HAYATIN HER ALANINDA YANINIZDAYIZ’ sloganı ile  devam etmektedir.

MİSYON

Sürdürülebilir bir gelecek için çevreye uygun kimyasallar üretmek ve ona uygun kimyasal hammadde satışını gerçekleştirmek.

VİZYON

Türkiye’de üretimi olmayan ürünlerin üretimini , hammadde tedariğini ve satışını sağlayarak konusunda uzman ve öncü bir firma olmak.

İŞ İLKELERİMİZ

İlmor kimya bünyesinde belirlediği İş ilkeleri ile müşteriler ve ilgili taraflara daha iyi hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

SERTİFİKALARIMIZ
GRUP ŞİRKETLERİMİZ

İLMAK MAKİNE İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ 
Seba Office Boulevard Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak No:21/D D:61 34485 Sarıyer İstanbul
P  :  +90 212 288 4224  Dahili: 124
F  :  +90 212 288 4226
@ : ilmak@ilmak.org

İLMOR KİMYA VE TEK. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
Velimeşe  OSB Mahallesi 8.Yanyol Caddesi No6/1  Tekirdağ / Ergene
P  :  +90 212 288 4224  Dahili: 124
F  :  +90 212 288 4226
@ : ilmor@ilmor.com.tr

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?