Hakkımızda

1956 yılında ticari faaliyetine başlayan firmamız, 1982 yılında kimya söktörüne adım atmıştır.

Özellikle Tekstil-Terbiye, Deterjan, Kozmetik, Gıda, Su Şartlandırma, Esans ve İlaç sektörlerine hammadde ithalatı ve satışında hizmet veren Türkiye pazarındaki lider firmalardan biridir.

4000 m² kapalı alana sahip depomuz,200 ton kapasiteli dökme dolum tanklarımız ve yüksek donanımlı kalite kontrol labaratuvarımız ile tüm müşterilerimize profosyonel hizmet vermek birincil amacımızdır.

Kendi alanların da eğitimli ve deneyimli personelimiz sayesin de dünya çapında önde  gelen ve kalitesini kanıtlamış birçok kimyasal hammadde üreticisinin mümessilliği ve distribitörlüğü başarı ile yürütülmektedir.

Profesyonel satış ve teknik ekibimiz ile merkez ofisimiz Esentepe' de, depo personelimiz ile Kıraç' da uluslararası kalitede üretim yaptığımız Denizli tesisimizde müşterilerimize önce kalite ve güvenilir hizmet anlayışı ile yardımcı olmaktayız..

Ana ilkemiz dürüstlük, kalite, müşteri memnuniyeti  ve hızlı hizmettir. İLMOR, Kimya sektöründeki çalışmalarına, 'HAYATIN HER ALANINDA YANINIZDAYIZ' parolası ile  devam etmektedir.