KURUMSAL

1956 yılında ticari faaliyetine başlayan firmamız,1982 yılında Kimya sektörüne adım atmıştır.

İlmor Kimya;
Tekstil, Deterjan & Su, Kozmetik, Gıda, Emülsiyon Polimerizasyonu ve Endüstriyel Kimyasallar sektörlerine yönelik ürünlerin ithalat, üretim ve satışını yapmaktadır.

Çorlu -Tekirdağ / Kıraç -İstanbul / Sarayköy -Denizli  ‘de toplam  12 000 m² kapalı alana sahip depolarımız  ,500 ton kapasiteli dökme dolum tanklarımız ve yüksek donanımlı kalite kontrol laboratuvarımız ile tüm müşterilerimize profesyonel hizmet vermek birincil amacımızdır.

Kendi alanlarında eğitimli ve deneyimli personelimiz sayesinde dünya çapında önde  gelen ve kalitesini kanıtlamış birçok kimyasal hammadde üreticisinin mümessilliği ve distribütörlüğü başarı ile yürütülmektedir.

Profesyonel satış ve teknik ekibimiz ile merkez ofisimiz Ayazağa’da, Depo personelimiz ile Kıraç -Hadımköy ‘de ve Uluslararası kalitede üretim yaptığımız Denizli tesisimizde müşterilerimize önce kalite ve güvenilir hizmet anlayışı ile yardımcı olmaktayız..

Ana ilkemiz müşteri memnuniyeti, kalite ve hızlı hizmettir.

İLMOR, Kimya sektöründeki çalışmalarına, ‘HAYATIN HER ALANINDA YANINIZDAYIZ’ sloganı ile  devam etmektedir.

MİSYON

Sürdürülebilir bir gelecek için çevreye uygun kimyasallar üretmek ve ona uygun kimyasal hammadde satışını gerçekleştirmek.

VİZYON

Türkiye’de üretimi olmayan ürünlerin üretimini , hammadde tedariğini ve satışını sağlayarak konusunda uzman ve öncü bir firma olmak.

İŞ İLKELERİMİZ

İlmor kimya bünyesinde belirlediği İş ilkeleri ile müşteriler ve ilgili taraflara daha iyi hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İLMOR KİMYA, hizmet vermekte olduğu Kozmetik, Gıda, Tekstil ve Deterjan hammaddeleri temin, depolama ve satışı kapsamında müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini kalite ve güvenirlikten ödün vermeden karşılamak üzere Kalite Yönetim Sistemi’ ni kurmuş ve sürekli iyileştirmeyi hedeflemiştir.

Bu amaçla;

  • Müşterilerimizin kullandığı muadil mallara uygun standartta ürün temini için araştırma yapmak ve ürün portföyünü geliştirmek,
  • Uygun fiyat, zamanında teslim ve ürün çeşitliliği konularında müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak,
  • İletişim kanallarını etkin şekilde kullanarak ve daima ulaşılabilir olmak kaydı ile müşteri ilişkilerini sıcak tutmak,
  • Müşterilerimizin sorun ve önerilerine önem vererek en kısa zamanda çözüm bulmak ve sorunların tekrarlanmaması için süreçlerimizin kalitesini geliştirmek,
  • Tedarikçilerimizle olan pazar işbirliğimizi geliştirmek,
  • Eğitim ve iç iletişim faaliyetleri ile çalışanlarımızın katılımını arttırmak ve Kalite Yönetim Sisteminin tüm organizasyonumuzda benimsenmesini sağlamak,
  • Dünya standartlarında, müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutularak, çevre, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatlarına, RSPO Tedarik Zinciri Sertifikasyon Standardına ve ISO 22716 GMP (İyi Üretim Uygulamaları Yönetimi) Sistemine uygun bir şekilde üretilen ürünlerimizle toplumsal yaşama ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

Kalite Politikamız olarak benimsenmiştir.

SERTİFİKALARIMIZ
GRUP ŞİRKETLERİMİZ

İLMAK MAKİNE İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

Seba Office Boulevard Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak No:21/D D:61 34485 Sarıyer İstanbul
P  :  +90 212 288 4224  Dahili: 124
F  :  +90 212 288 4226
@ : ilmak@ilmak.org

LİOR KİMYA SAN.TİC. VE LTD.ŞTİ.

Velimeşe  OSB Mahallesi 8.Yanyol Caddesi No6/1  Tekirdağ / Ergene
P  :  +90 212 288 4224  Dahili: 124
F  :  +90 212 288 4226
@ : ilmor@ilmor.com.tr